Mahavoki 35. juubelituur Tartu L 20.05

20,00 €
SKU
Mahavoki 35. Juubelituur Tartu


Tänavu tähistab 80ndate kodumaine menubänd Mahavok oma 35. sünnipäeva, mille puhul korraldatakse suurejooneline juubelituur Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Tänavu tähistab 80ndate kodumaine menubänd Mahavok oma 35. sünnipäeva, mille puhul korraldatakse suurejooneline juubelituur Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Kontserdil tulevad esitamisele nii parimad palad kui ka uued lood eesotsas 2017. aasta algusel ilmunud singliga „Liiga palju“. Tuuril kõlavad esmakordselt ka Mahavoki uuel albumil ilmuvad lood, mis jõuab poelettidele 2017. aasta suvel.

Tuuril astuvad üles ka Mahavoki esimene solist Karl Madis ja Marten Kuningas. Oma kõrv on kuningas- tule kohale!

TÄHELEPANU TALLINNA KONTSERDI HUVILISED!
Seoses bändi ajagraafiku ootamatu muutumisega oleme sunnitud Tallinna kontserdi kuupäeva ja asukohta muutma. Uus kuupäev on 27. mai! Kuna sel päeval on Rock Cafe kahjuks broneeritud teisele üritusele, siis uueks toimumispaigaks on Park Lounge (Hiltonis). Vabandame ebamugavuste pärast ja juba pileti soetanutega võetakse eraldi ühendust.

"Sissepääs ainult isikut tõendava dokumendi alusel alates 21. eluaastast!"


Kontserdid toimuvad:
-20.05 algusega kell 20.00, ehk Muuseumiööl Eesti Rahva Muuseumis, Tartus
-27.05 algusega kell 20.00 Park Lounge (Hiltonis), Tallinnas
-03.06 algusega kell 20.00 Pärnu Jahtklubi hoovis

Kontserdi pikkus 1h 30min. Kontserdil on seisukohad ja istekohad esimestele saabujatele (va Tartus). Pärnu kontserdil kohtade broneerimiseks restorani poolel võtta ühendust restoran@jahtklubi.ee (eelduseks Ticket3-st ostetud pileti broneeringu number).

PARK LOUNGE (HILTONIS) ON SISSEPÄÄS AINULT ISIKUT TÕENDAVA DOKUMENDI ALUSEL ALATEST 21. ELUAASTAST! Ilma isikut tõendava dokumendita kahjuks kontserdisaali ei lasta.

Piletimüügi hinnad: 15€ kuni 16. aprillini, alates 17. aprillist 20€ ja ürituse toimumise päeval kohapeal (arveldamine ainult sularahas) 25€

Esinejad: Mahavok, eesotsas solisti Anet Vaikmaa-ga, debüüdi teevad ka Karl Madis ja Marten Kuningas

Vaata lisa ka Mahavoki Facebooki lehelt!

Mahavoki kontsertuuri toetavad: TV3, EAÜ, Star FM, Euronics, Pärnu Jahtklubi, Eesti Rahva Muuseum, Rock Cafe

Peakorraldaja: NOH Production, e-post: info@nohproduction.eu 

We found other products you might like!